HAKKIMIZDA

Firmamız ,1998 yılında Harun Meşeci tarafından kurulmuştur.İlk olarak çekici vasıtasıyla araç taşıma işlemine bir araç ile başlanmıştır. İş azmi ve disiplini beraberinde çekici sayısı artmış ve  Asisstans firmaları ile  anlaşma yoluna gidilmiştir. Gün geçtikçe bu temponun meyveleri yenmeye başlanmış ve çekici sayısında orantılı bir artış başlamıştır.”Kardeşler Kurtarıcı.” İsmiyle kurulan bu firma 2007 yılında, “İstanbul Oto kurtarma San. Ve Taşımacılık Ltd. ŞTİ”. İsmiyle merkezi  Kağıthane’de  şubesi Maslak’ta olan bir şirket haline gelmiştir . Şu anda toplam 24 aracımızla birçok sigorta şirketine hizmet vermekteyiz…

Misyonumuz :Bizden beklenen çözümlerimiz,hizmetlerimizle sağladığımız güvenilirlik ve yüksek iş ahlakımız ile hizmet verdiğimiz birimler için değer yaratan bir şirket olmak ve yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak,

Vizyonumuz:Verdiğimiz tüm hizmetlerde Türkiye’de en iyisi olmak ve en iyisi olmaya devam ederek örnek bir şirket olmaktır.

Kalite politikamız
: Araç taşımacılığında müşterilerimizin beklentilerini karşılamak, taşıma sigortalarımızla güvenli bir taşımacılık yaratmak,bir çekici firması olarak Dünya standartlarını yakalamak ve yaşatmak.


Hedeflerimiz
:Toplam kalite, hizmet ve yaşam tarzımız,   kara yolu araç  taşımacılığında mükemmele ulaşmak için sürekli iyileşme ve gelişme çabası içinde olmak.

Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyeti, çalışanların motivasyonu ve mutluluğudur. Tüm ilişkilerimizde saygılı, içten, adaletli, açık ve dürüst bir yapı içerisinde olmak.